Додаткові послуги

Ми здійснюємо доставку обладнання на місце проведення заходу. Для того щоб доставка відбулася вчасно, нам необхідно отримати чітку інформацію про місцезнаходження майданчика (адреса, схема проїзду, координати GPS, контактна особа на місці).
Монтаж обладнання має на увазі його повну підготовку до роботи на заході. Це означає, що наші співробітники розвантажать обладнання, піднімуть його на необхідний поверх, звільнять його від кофров і чохлів, проведуть налаштування і тестовий запуск, та зроблять звіт по готовності. На монтажі обладнання один із співробітників є старшим на об'єкті і відповідає за якість виконання монтажних робіт. Він же здійснює передачу та підписання всієї супровідної документації (акт прийому-передачі, акт надання послуг, оригінал договору, оригінал рахунку, акт рекламації та ін.) Монтаж обладнання здійснюється заздалегідь по узгодженному Технічному Завданню(ТЗ).
За Вашим запитом або за взаємною домовленістю ми готові забезпечити співробітників для контролю за технічними питаннями під час проведення заходу. Присутні на заході співробітники будуть одягнені відповідно до заявленого дрес-коду щоб відповідати статусу