F.A.Q.

Залишити заявку на сайті або відправити запит на e-mail; Уточнюючі питання для складання технічного завдання: - час готовності майданчику - час початку заходу - час закінчення заходу - внутрішня логістика майданчику (місце розвантаження / завантаження, ліфти, сходи та ін.) - адміністрація майданчик (якщо необхідно з нею взаємодіяти) - чи є схема (2d або 3d макет) площадки із зазначенням місць розміщення обладнання
Для того, щоб забронювати обладнання на певну дату замовник зобов'язаний внести часткову або повну попередню оплату за оренду обладнання.
FOCUS rent не вимагає внесення заставної вартості при оренді обладнання. Кожна угода супроводжується договором, або додатковою угодою до нього, а також актом прийому-передачі.
Наберіть вашого менеджера. Він точно знає що робити.
Наберіть вашого менеджера. Він точно знає що робити.
готівкова оплата При забезпеченні заходів для приватних осіб FOCUS rent передбачає розрахунок готівкою. При даному виді розрахунку надаються всі необхідні платіжні документи. Угода також супроводжується загальним пакетом документів: договір, акт прийому-передачі, акт рекламації (в разі втрати або псування майна). Безготівкова оплата Забезпечується повним пакетом документів: рахунок, договір, акт виконаних робіт, акт прийому-передачі обладнання та акт рекламації (в разі втрати або псування майна). Для прискорення процесу підписання договору та оплати за рахунком застосовується відправка відсканованих документів по електронній пошті. Оригінали документів доставляються в офіс Замовника кур'єром, або передаються безпосередньо на майданчику в момент підготовки до заходу. Попередня оплата Ми надаємо обладнання у тимчасове користування тільки в разі внесення попередньої оплати в повному обсязі, якщо інші способи оплати не узгоджені в рамках взаємодії. Строки внесення попередньої оплати обумовлюються в договорі супроводжує угоду. FOCUS rent залишає за собою право відмовити в наданні послуг у разі несвоєчасного надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок. Відстрочка платежу Постійні замовники і друзі FOCUS rent вправі розраховувати на відстрочку платежу в разі якщо: • між організаціями укладено рамковий договір в якому обговорено порядок розрахунків • дотримується фінансова дисципліна.